Для роботи в TheOnlyPage потрібно зареєструватися. У випадку звичайної реєстрації вам знадобиться діюча адреса електронної пошти. Згодом адреса електронної пошти буде використовуватися в якості унікального ідентифікатора користувача.

На сторінці входу в TheOnlyPage на другий (нижній) половині екрану відображається форма реєстрації:

Для реєстрації в якості нового користувача необхідно заповнити всі поля:

У полі Адреса електронної пошти зазначити адресу своєї електронної пошти. Для прикладу використовуємо адресу answers@theonlypage.com

У полі Пароль зазначити пароль, який ви будете використовувати для входу в систему

Для контролю правильності введення такий самий пароль необхідно ввести повторно в полі Пароль повторно

Не заполненная форма регистрации на TheOnlyPage

Щоб почати процес реєстрації потрібно натиснути на помаранчеву кнопку Зареєструватися на TheOnlyPage. У результаті на вашу електронну адресу буде відправлено лист з кодом активації, про що з'являється повідомлення над формою реєстрації.

Для завершення реєстрації необхідно зайти в вашу поштову систему і знайти лист, озаглавлене TheOnlyPage - Повідомлення про реєстрацію приблизно такого змісту:

Вам необхідно клікнути на посилання що містить код реєстрації. В результаті ви завершите процес реєстрації та увійдете в систему TheOnlyPage.

Якщо лист з кодом активації не було отримано - шукайте його в папці Спам і / або спробуйте знову ініціювати процес реєстрації натисненням кнопки Зареєструватися на TheOnlyPage

Найпростіший спосіб реєстрації в TheOnlyPage це реєстрація за допомогою вашого облікового запису в Facebook, Google, LindedIn або Windows Live.
Адреса електронної пошти що відповідає вашому обліковому запису в соціальному сервісі буде слугувати унікальним ідентифікатором користувача.

На сторінці входу в TheOnlyPage посередині екрана відображаються кнопочки соціальних сервісів, за допомогою яких, залежно від того:

  • зареєстровані ви в TheOnlyPage
  • або не зареєстровані

здійснюється:

Щоб почати процес реєстрації через соціальні сервіси потрібно натиснути кнопку відповідного соціального сервісу Facebook, Google, LindedIn або Windows Live.

Далі, можливо, вам знадобиться увійти в соціальний сервіс і підтвердити використання ваших даних для реєстрації. Після отримання підтвердження від соціального сервісу, ви будете зареєстровані в TheOnlyPage.

Якщо соціальний сервіс, видає помилку, спробуйте повторно натиснути на кнопку цього соціального сервісу.

У результаті реєстрації унікальним ідентифікатором вашого облікового запису в TheOnlyPage стає адреса електронної пошти. Якщо ваш обліковий запис в соціальному сервісі не поставлений у відповідність будь-якої адреси електронної пошти - реєстрація допомогою такої облікового запису неможлива.

Реєстрація через соціальні сервіси ставить у відповідність користувачеві його адресу електронної пошти, але не використовує пароль користувача. Тому здійснювати звичайний вхід в TheOnlyPage ви не зможете, а повинні будете користуватися виключно входом через соціальні сервіси.

Ще одним обмеженням реєстрації через соціальні сервіси є неможливість зміни адреси електронної пошти.

Щоб позбавитись від цих обмежень можна встановити пароль після реєстрації через соціальні сервіси.

Стандартний спосіб входу в TheOnlyPage.

Якщо ви пройшли звичайну реєстрацію то можете здійснити звичайний вхід в TheOnlyPage. Якщо ви зареєструвалися допомогою реєстрації через соціальні сервіси то для здійснення звичайного входу вам попередньо необхідно встановити пароль.

На сторінці входу в TheOnlyPage на першій (верхній) половині екрану відображається форма входу:

Для входу в TheOnlyPage необхідно заповнити поля:

У полі Адреса електронної пошти вказати адресу своєї електронної пошти. Для прикладу використовуємо адресу answers@theonlypage.com

У полі Пароль вказати пароль.

І для того щоб увійти натисніть кнопку Увійти. У результаті буде здійснено вхід в TheOnlyPage.

Спрощений спосіб входу в TheOnlyPage одним кліком мишки по кнопці відповідного соціального сервісу Facebook, Google, LindedIn або Windows Live.

В обох випадках, і якщо ви пройшли звичайну реєстрацію, і якщо пройшли реєстрацію через соціальні сервіси ви можете використовувати вхід через соціальні сервіси. Пароль для входу через соціальні сервіси не використовується, але потрібно щоб обліковий запис соціального сервісу використовувала той же адресу електронної пошти, що і ваш обліковий запис в TheOnlyPage.

Якщо вашій реєстрації відповідає, наприклад, адреса answers@theonlypage.com то і вашого облікового запису в соціальному сервісі Facebook, за допомогою якого ви збираєтеся заходити в TheOnlyPage повинен використовувати адресу answers@theonlypage.com.

На сторінці входу в TheOnlyPage посередині екрана відображаються кнопочки соціальних сервісів, за допомогою яких, залежно від того:

  • зареєстровані ви в TheOnlyPage
  • або не зареєстровані

здійснюється:

Щоб увійти в TheOnlyPage потрібно натиснути кнопку відповідного соціального сервісу Facebook, Google, LindedIn або Windows Live. Після підтвердження отриманого від соціального сервісу ви зайдете в TheOnlyPage.

Якщо соціальний сервіс, видає помилку, спробуйте повторно натиснути на кнопку цього соціального сервісу.

Для того щоб особи мають доступ до вашого комп'ютера не отримали доступ до ваших даних у TheOnlyPage по закінченню роботи можна здійснити вихід з TheOnlyPage.

Для виходу з TheOnlyPage використовується меню, що випадає в правому верхньому куті екрану, озаглавлене адресою вашої електронної пошти, наприклад, answers@theonlypage.com.

Для випадку входу через соціальні сервіси.

При заході через Facebook:

При заході через Google:

При заході через LinkedIn:

При заході через Windows Live:

Вибираємо пункт меню Вийти і, в результаті, виходимо із TheOnlyPage.

В результаті Вихода будуть згорнуті всі раніше відкриті для перегляду Нотатки та Зображення.

Якщо ви забули пароль, але не забули адресу електронної пошти то для відновлення пароля можна скористатися посиланням відновити пароль.

На сторінці входу в TheOnlyPage на першому (верхньої) половині екрану відображається форма входу. Ця форма містить посилання Відновити пароль.

Щоб почати процес відновлення пароля натисніть посилання Відновити пароль.

В результаті відобразиться форма відновлення пароля.

У полі Адреса електронної пошти потрібно вказати адресу електронної пошти, відповідну до вашого облікового запису в TheOnlyPage, наприклад, answers@theonlypage.com

І натиснути синю кнопку Отримати посилання

У результаті з'являється вікно з повідомленням про те, що посилання активації нового пароля було відправлено ​​вам на електронну адресу. Натискаєте кнопку Закрити.

Для продовження процедури установки нового пароля необхідно зайти в вашу поштову систему і знайти лист, під заголовком TheOnlyPage - Повідомлення про зміну пароля приблизно такого змісту:

Вам необхідно клікнути на посилання, яке містить код активації нового пароля.

В результаті ви переходите на сторінку активації нового пароля. На цій сторінці знаходиться всього одна форма з трьома полями. У першому, не редагованому полі, завжди призначена ваша адреса електронної пошти.

У полі Пароль слід вказати новий пароль.

Для контролю правильності введення, той же пароль потрібно ввести повторно в полі Пароль повторно

Щоб завершити процес установки нового пароля потрібно натиснути на помаранчеву кнопку Змінити пароль. В результаті завантажиться сторінка входу в TheOnlyPage, з повідомленням про те, що пароль успішно змінений.

Тепер ви можете увійти в TheOnlyPage, скориставшись новим паролем.

Установка пароля служить для виключення обмежень, які виникають в результаті реєстрації через соціальні сервіси.

Реєстрація через соціальні сервіси має наступні обмеження:

  1. Немає можливості здійснювати звичайний вхід в TheOnlyPage, можливо використовувати тільки вхід через соціальні сервіси.
  2. Неможлива зміна адресу електронної пошти.

Щоб подолати ці обмеження, необхідна установка пароля. Є два шляхи вирішення проблеми:

  1. Можна пройти процедуру звичайної реєстрації в TheOnlyPage, вказавши адресу електронної пошти, яку ви використовували, при реєстрації через соціальні сервіси.
  2. Або можна пройти процедуру відновлення пароля, вказавши адресу електронної пошти, для якої потрібно змінити пароль, отриманий при реєстрації через соціальні сервіси.

Незалежно від того який шлях вирішення проблеми ви виберете 1-й або 2-й, все одно в результаті отримаєте встановлений пароль, а значить можливість входити в TheOnlyPage звичайним чином і, при необхідності, міняти адресу електронної пошти.

Для того щоб встановити новий пароль ви повинні увійти в TheOnlyPage і знати свій поточний пароль.

Процедура зміна пароля простіше процедури відновлення пароля, але потрібно знання свого поточного пароля. Якщо ви пройшли реєстрацію через соціальні сервіси то пароля у вас немає тому змінити ви його не зможете. У цьому випадку щоб змінити пароль спочатку його треба встановити.

Для зміни пароля використовується меню, що випадає в правому верхньому куті екрану, озаглавлене адресою вашої електронної пошти, наприклад, answers@theonlypage.com.

Для початку процесу зміни пароля потрібно вибрати останній пункт меню, що випадає - Змінити пароль.

В результаті відобразиться форма зміни паролю. Для установки нового пароля необхідно заповнити всі поля:

У полі Пароль вказати поточний пароль.

У полі Новий пароль вказати новий пароль який ви будете використовувати для входу в систему

Для контролю правильності введення той же новий пароль потрібно ввести повторно в полі Новий пароль повторно

І натиснути синю кнопку Змінити пароль

У результаті відображається вікно з повідомленням про те що зміна пароля пройшла успішно.

Закрийте вікно натисканням кнопки Закрити. Тепер для входу в TheOnlyPage ви можете використовувати новий пароль.

Для того щоб встановити нову адресу електронної пошти ви повинні увійти в TheOnlyPage і знати свій поточний пароль.

Процедура зміни адреси електронної пошти вимагає знання свого поточного пароля. Якщо ви пройшли реєстрацію через соціальні сервіси то пароля у вас немає і тому змінити адресу електронної пошти ви не зможете. У цьому випадку попередньо треба встановити пароль.

Для зміни пароля використовується меню, що випадає в правому верхньому куті екрану, озаглавлене адресою вашої електронної пошти, наприклад, answers@theonlypage.com.

Для початку процесу зміни адреси електронної пошти потрібно вибрати пункт меню, що випадає - змінити адресу.

В результаті відобразиться форма зміни адреси електронної пошти. Для ініціації процесу зміни адреси необхідно заповнити всі поля.

У полі Пароль вказати поточний пароль.

У полі Нова адреса електронної пошти потрібно вказати нову адресу електронної пошти, наприклад, example@example.com

І натиснути синю кнопку Змінити адресу

У результаті відображається вікно з повідомленням про те, що код активації відправлений на нову адресу електронної пошти. Електронне повідомлення на нову адресу направляється з метою перевірити що ви правильно вказали цю нову адресу. натискаєте кнопку Закрити.

Для продовження процедури зміни адреси електронної пошти необхідно зайти в вашу поштову систему і знайти лист, озаглавлений TheOnlyPage - Повідомлення про зміну адреси електронної пошти приблизно такого змісту:

Вам необхідно клікнути на посилання, що містить код активації нової адреси електронної пошти. В результаті ви переходите на сторінку активації нової адреси. На цій сторінці знаходиться всього одна форма з двома полями. У першому, не редагованому полі, завжди зазначена нова адреса електронної пошти.

У полі Пароль слід вказати поточний пароль.

Пароль використовується для того, щоб при помилку в написанні адреси випадковий одержувач листа не зміг привласнити собі ваш обліковий запис в TheOnlyPage.

Щоб завершити процес установки нової адреси електронної пошти потрібно натиснути на помаранчеву кнопку Змінити адресу. В результаті завантажиться сторінка входу в TheOnlyPage, з повідомленням про те, що адреса електронної пошти була успішно змінена.

Тепер ви можете Увійти в TheOnlyPage, скориставшись новою адресою електронної пошти .

Для того чтобы отменить получение информации о новых усовершенствованиях TheOnlyPage или наоборот включить такую возможность.

Полезная информация о новых возможностях отправляется пользователю на электронный адрес, используемый для входа в TheOnlyPage

Сразу после регистрации функция получение новостей включена. При желании можно отказаться от рассылки. Если функция получения новостей была отключена, можно включить ее снова.

Для включения / отключения новостной рассылки используется выпадающее меню в правом верхнем углу экрана, озаглавленное адресом вашей электронной почты, например, answers@theonlypage.com.

Для начала процесса включения / отключение новостной рассылки нужно выбрать пункт выпадающего меню - Настройки.

В результате отобразится форма изменения настроек пользователя.

Для включения / отключение новостной рассылки нужно установить / сбросить галочку чекбокса Получать новости TheOnlyPage.

И нажать синюю кнопку Изменить настройки

В результате отображается окно с сообщением о том, что настройки пользователя были изменены.

Закройте окно нажатием кнопки Закрыть. Теперь получение новостей от TheOnlyPage будет, соответственно, включено или отключено.

Відправлення повідомлень про помилку, пропозицій і запитів про співробітництво.

В якості повідомлення може бути направлений довільний текст, що коротко викладає суть питання.
Команда TheOnlyPage спробує максимально швидко відповісти на ваше запитання і / або вирішити проблему що виникла.

Для початку процесу зворотнього зв'язку натисніть кнопку Зворотній зв'язок розташовану в правому нижньому кутку вікна браузера.

В результаті відображається форма зворотного зв'язку.

У текстове поле потрібно ввести запит, який ви плануєте відправити.

І натиснути синю кнопку Залишити відгук

В результаті ваш відгук буде відправлений, про що з'явиться повідомлення на інформаційній панелі.