Прості дії, які значно розширять ваші можливості з використання сервісу TheOnlyPage.

Букмарклет це невеликий скрипт, який зберігається в браузері (в якості браузерної закладки).

Не треба плутати Закладки, які зберігаються в сервісі TheOnlyPage і браузерні закладки, які зберігаються у вашому браузері. Для установки Букмарклету використовується саме браузерна закладка.

Букмарклет зазвичай використовується для роботи з вмістом поточної веб-сторінки, зокрема, спеціалізований Букмарклет сервісу TheOnlyPage дозволяє зберегти Закладку, зберегти Нотатку або зберегти Картинку, спираючись на вміст поточної сторінки сайту,яка переглядається.

Є 2 способи установки букмарклета:

 1. За допомогою перетягуванням мишкою.
 2. За допомогою копіювання і вставки javascript-коду.

Найпростіший спосіб установки букмарклету, мається на увазі перетягування посилання, що містить код Букмарклету на панель закладок браузера. Для цього необхідно:

 1. Якщо панель закладок браузера, в якому ви працюєте, прихована для відображення - відобразити панель закладок браузера.
 2. За допомогою мишки, перетягнути посилання The Only Page на панель закладок браузера.

Букмарклет готовий до використання. Щоб його задіяти достатньо, перебуваючи на сторінці потрібного вам інтернет-сайту,натиснути на посилання The Only Page на панелі закладок.

Другий спосіб установки букмарклету не вимагає перетягування за допомогою мишки, а значить може використовуватися в планшетних комп'ютерах, зокрема на iPad'і. У цьому випадку послідовність дій наступна:

 1. Створити будь-яку браузерну закладку, хоча рекомендуємо зробити закладку на сервіс TheOnlyPage, в цьому випадку, в деяких браузерах, навіть після зміни адреси закладки на javascript-код, залишиться красивий фавікончік у вигляді золотої зірочки, яка позначає сервіс TheOnlyPage.
 2. Замінити адресу тільки-що створеної браузерної закладки на javascript-код букмарклету, наприклад, замінити:

інтерент-адресу (URL) браузерної закладки

http://www.theonlypage.com/

на наступний javscript-код спеціалізованого букмарклету TheOnlyPage:

javascript:(function(){var w=this,d=w.document,l=w.location,u=l.hostname,s=w.getSelection(),g=d.getElementById('theonlypageAjaxLoaderGif'),e=encodeURIComponent,i,r,c='';if(u==='www.theonlypage.com'){return void(0);}if(g){g.parentNode.removeChild(g);return void(0);}g=new Image();d.body.appendChild(g);g.id='theonlypageAjaxLoaderGif';g.style.cssText='position:fixed;z-index:2147483647';g.style.left=Math.floor((w.innerWidth-66)/2)+'px';g.style.top=Math.floor((w.innerHeight-66)/3)+'px';g.src='//d2wlh3lh0sssu9.cloudfront.net/img/ajax-loader.gif';r=d.createElement('script');r.src='//d2wlh3lh0sssu9.cloudfront.net/js/mini.bookmarklet.js';r.async=true;r.addEventListener('error',function(){if(s.rangeCount){c=d.createElement('div');for(i=0;i<s.rangeCount;i+=1){c.appendChild(s.getRangeAt(i).cloneContents());}c=c.innerHTML;}l.assign('http://www.theonlypage.com/b/?t='+e(d.title)+'&h='+e(l.href)+'&c='+e(c)+'&u='+e(u))},true);d.body.appendChild(r);})()

Можна ознайомитись з різніми варіантами процесу установки Букмарклету шляхом копіювання-вставки javscript-коду в залежності від використовуваного браузера.

Для інтернет браузерів: Google Chrome, Firefox і Opera.

В інших браузерах процес відображення панелі закладок проходить аналогічно.

Відображення панелі закладок в браузері Google Chrome

Щоб відобразити панель закладок можна натиснути комбінацію клавіш Ctrl+Shift+B

або

В основному меню вибрати пункт Закладки і далі вказати підпункт Показати панель закладок.

В результаті у вашому браузері Google Chrome буде відображена панель закладок, на яку можна встановити Букмарклет TheOnlyPage, а також розмістити інші корисні посилання.

Відображення панелі закладок в браузері Firefox

На панелі інструментів натиснути на кнопку (показати ваші закладки), вибрати пункт меню Панель закладок і, далі, вказати підпункт Показати панель закладок.

В результаті у вашому браузері Firefox буде відображена панель закладок, на яку можна встановити Букмарклет TheOnlyPage, а також розмістити інші корисні посилання.

Відображення панелі закладок в браузері Opera

По-перше,

натиснути комбінацію клавіш Shift+F12

або

в основному меню вказати пункт Вигляд...

У результаті буде відкрита форма Вигляд.

У цій формі потрібно:

 1. Перейти на закладку Панелі інструментів;
 2. Відзначити чекбокс Панель закладок;
 3. Натиснути кнопку Гаразд.

В результаті у вашому браузері Opera буде відображена панель закладок, на яку можна встановити Букмарклет TheOnlyPage, а також розмістити інші корисні посилання.

Для інтернет браузерів: Google Chrome, Firefox, Opera і Safari.

В інших браузерах процес установки Букмарклет шляхом вставки javscript-коду проходить аналогічно.

Вставка javascript-коду в браузері Google Chrome

Щоб створити браузерну закладку на поточну сторінку сайту можна натиснути комбінацію клавіш Ctrl+D

або

в основному меню вибрати пункт Закладки і далі вказати підпункт Створити закладку для цієї сторінки...

У результаті буде відкрита форма додавання закладки, в якій необхідно натиснути кнопку Виконано

У результаті буде відкрита форма редагування закладки.

Потрібно замінити вміст поля URL на javascript-код Букмарклету і натиснути кнопку Зберегти .

Вставка javascript-коду в браузері Firefox

Щоб створити браузерну закладку на поточну сторінку сайту можна натиснути комбінацію клавіш Ctrl+D і, потім, натиснути кнопку Готово щоб підтвердити створення закладки

або

просто на панелі інструментів натиснути на кнопку (додати сторінку в закладки).

Після того як браузерна закладка створена, можна перейти до її редагування.

На панелі інструментів натиснути на кнопку (показати ваші закладки), вибрати пункт меню Несортовані закладки. Серед несортованих закладок знайти новостворену, клікнути по ній правою кнопкою мишки і в контекстному меню вказати пункт Властивості.

У результаті відображається форма редагування властивостей браузерної закладки.

Потрібно замінити вміст поля Адреса на javascript-код Букмарклету і натиснути кнопку Зберегти зміни.

Вставка javascript-коду в браузері Opera

Щоб створити браузерну закладку на поточну сторінку сайту можна натиснути комбінацію клавіш Ctrl+D

або

в основному меню вибрати пункт Закладки і далі вказати підпункт Зробити закладку на сторінки...

У результаті буде відкрита форма Додавання закладки, в якій необхідно натиснути кнопку Подробиці

У результаті та ж форма Додавання закладки, буде розширена додатковими полями.

Потрібно замінити вміст поля Адреса на javascript-код Букмарклету і натиснути кнопку Гаразд.

В результаті у вашому браузері Opera буде збережена браузерна закладка, яка призначена для виконання спеціалізованого букмарклету TheOnlyPage.

Вставка javascript-коду в браузері Safari на планшетному комп'ютері iPad

Для планшетних комп'ютерів перетягування мишкою неможливо, тому вставка javascript-коду є єдиним способом створення букмарклету.

Щоб створити браузерну закладку потрібно в панелі інструментів браузера натиснути кнопку Закладка

У результаті буде відкрита форма створення закладки, в якій необхідно натиснути кнопку Зберегти

Для переходу до редагування новоствореної закладки, потрібно натиснути кнопку закладок на панелі інструментів. І в формі закладок, що відкрилася, натиснути кнопку Змінити.

У результаті форма зі списком закладок перейде в режим редагування. Потрібно клікнути по меню праворуч від новоствореної закладки.

Відкриється форма редагування, в якій потрібно виділити поле, що містить адресу закладки.

Замінити вміст поля з адресою на javascript-код Букмарклету та зберегти виконані зміни.

В результаті у вашому браузері Safari буде збережена браузерна закладка, що призначена для виконання спеціалізованого букмарклету TheOnlyPage.

Для інтернет браузерів: Google Chrome, Firefox, Opera і Safari.

У абсолютно будь-якому браузері, якщо відображена панель закладок, звичайним кліком на посилання Букмарклету, можна запустити його на виконання.

Якщо ви не бажаєте робити видимою панель закладок, тоді запуск Букмарклету в кожному браузері матиме свої особливості. Нижче показаний запуск букмарклету на виконанні в Google Chrome, Firefox, Opera і Safari. В інших браузерах процес запуску Букмарклет проходить аналогічно.

Виконання Букмарклету в браузері Google Chrome

В основному меню вибрати пункт Закладки і далі вказати підпункт містить закладку з нашим Букмарклетом, наприклад, The Only Page

В результаті, javascript-код зазначеної закладки буде запущений на виконання, отже, буде ініційована робота з сервісом TheOnlyPage.

Виконання Букмарклету в браузері Firefox

На панелі інструментів натиснути на кнопку (показати ваші закладки), вибрати пункт меню Несортовані закладки. Серед несортован их закладок знайти закладку з нашим Букмарклетом, наприклад The Only Page і клацнути по ній.

В результаті, javascript-код зазначеної закладки буде запущений на виконання, отже, буде ініційована робота з сервісом TheOnlyPage.

Виконання Букмарклету в браузері Opera

В основному меню вибрати пункт Закладки і, далі, знайти закладку з нашим Букмарклетом, наприклад The Only Page і клацнути по ній.

В результаті, javascript-код зазначеної закладки буде запущений на виконання, отже буде ініційована робота з сервісом TheOnlyPage.

Виконання Букмарклету в браузері Safari на планшеті iPad

Натиснути кнопку закладок на панелі інструментів, далі, знайти закладку з нашим Букмарклетом, The Only Page і клацнути по ній.

В результаті, javascript-код зазначеної закладки буде запущений на виконання, отже, буде ініційована робота з сервісом TheOnlyPage.

Якщо користуватися браузером Google Chrome або Firefox на сторінках деяких сайтів, наприклад, www.facebook.com и github.com, буде задіяний резервний варіант Букмарклету.

Розробники ряду сайтів забороняють будь-яким букмарклетам завантажувати додатковий javascript код і, таким чином, перешкоджають їх роботі.

Тому спеціалізований Букмарклет TheOnlyPage при виникненні таких перешкод обходиться без подгрузки javascript коду, а здійснює перехід на спеціальну сторінку де і відбувається створення Закладки / Нотатки / Картинки.

Після завершення створення нової Закладки / Нотатки / Картинки або при виході з процесу створення, здійснюється автоматичне повернення, на первинну сторінку.

Відбувається, коли здійснюється запуск Букмарклету, а користувач ще не увійшов до TheOnlyPage.

Якщо ви не входили в TheOnlyPage, то при виклику Букмарклету буде відображена форма що пропонує можливість ініціювати процес входу в TheOnlyPage.

Щоб перервати запуск Букмарклету потрібно натиснути кнопку Відміна.

Щоб продовжити вхід в TheOnlyPage потрібно натиснути кнопку Увійти до TheOnlyPage - в результаті відображається вспливаюче вікно браузера.

Завершити вхід в систему можна двома способами:

 1. Шляхом звичайного входу в систему.
 2. За допомогою соціальних сервісів.

Для входу звичайним способом потрібно заповнити поля форми:

У полі Адреса електронної пошти вказати адресу своєї електронної пошти. Для прикладу використовуємо адресу answers@theonlypage.com

У полі Пароль вказати пароль.

І, для того щоб увійти в TheOnlyPage, натиснути кнопку Увійти. У результаті буде:

Щоб завершити вхід в TheOnlyPage через соціальні сервіси потрібно натиснути кнопку відповідного соціального сервісу Facebook, Google, LindedIn або Windows Live. Після підтвердження, отриманого від соціального сервісу буде:

Відбувається, коли здійснюється запуск резервного варіанту Букмарклету, а користувач ще не увійшов до TheOnlyPage.

Якщо ви не входили в TheOnlyPage, то при виклику резервного варіанту Букмарклету буде відображена форма входу.

Здійснити вхід в систему можна двома способами:

 1. Шляхом звичайного входу в систему.
 2. За допомогою соціальних сервісів.

Для входу звичайним способом потрібно заповнити поля форми:

У полі Адреса електронної пошти вказати адресу своєї електронної пошти. Для прикладу використовуємо адресу answers@theonlypage.com

У полі Пароль вказати пароль.

І, для того щоб увійти в TheOnlyPage, натиснути кнопку Увійти. У результаті буде:

Щоб здійснити вхід в TheOnlyPage через соціальні сервіси потрібно натиснути кнопку відповідного соціального сервісу Facebook, Google, LindedIn або Windows Live. Після підтвердження, отриманого від соціального сервісу буде:

Найбільш швидкий і зручний спосіб створення Закладки на вподобану сторінку інтернет-сайту.

Існують і інші способи створення Закладок:


Щоб, перебуваючи на вподобаній сторінці якого-небудь веб-сайту, ініціювати процес створення Закладки за допомогою Букмарклету, потрібно натиснути посилання Букмарклет на панелі закладок браузера або іншим способом запустити Букмарклет на виконання.

У результаті буде відображена форма створення Закладки / Нотатки / Зображення, де, при необхідності, потрібно перейти на вкладку  Закладки

У поля форми автоматично підставляється інформація з інтернет-сторінки, що переглядається:

 • У полі URL підставляється інтернет-адреса сторінки.
 • У полі Підпис підставляється заголовок інтернет-сторінки. Ви можете додати в поле Підпис будь-який додатковий текст, щоб надалі спростити пошук інформації.

У полі Позначки, при необхідності, можна відзначити Закладання однією або декількома Кольоровими мітками.

Рекомендуємо відзначати Кольоровими мітками виключно Закладки, які постійно використовуються. Решта Закладок можна буде без зусиль знаходити за допомогою відбору по текстовому фрагменту.

Можна попередньо переглянути яким чином Закладка буде відображатися, для цього необхідно натиснути блакитну кнопку Перегляд.

Щоб завершити процес створення нової Закладки потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити форма Букмарклету зникла - Закладку успішно збережено.

Резервний варіант найбільш швидкого і зручного способу створення Закладки на вподобану сторінку інтернет-сайту.

Існують і інші способи створення Закладок:


Щоб, перебуваючи на вподобаній сторінці якого-небудь веб-сайту, ініціювати процес створення Закладки за допомогою Букмарклету, потрібно натиснути посилання Букмарклет на панелі закладок браузера або іншим способом запустити Букмарклет на виконання.

У результаті буде відображена форма створення Закладки / Нотатки / Зображення, де, при необхідності, потрібно перейти на вкладку  Закладки

У поля форми автоматично підставляється інформація з інтернет-сторінки, що переглядається:

 • У полі URL підставляється інтернет-адреса сторінки.
 • У полі Підпис підставляється заголовок інтернет-сторінки. Ви можете додати в поле Підпис будь-який додатковий текст, щоб надалі спростити пошук інформації.

У полі Позначки, при необхідності, можна відзначити Закладання однією або декількома Кольоровими мітками.

Рекомендуємо відзначати Кольоровими мітками виключно Закладки, які постійно використовуються. Решта Закладок можна буде без зусиль знаходити за допомогою відбору по текстовому фрагменту.

Можна попередньо переглянути яким чином Закладка буде відображатися, для цього необхідно натиснути блакитну кнопку Перегляд.

Щоб завершити процес створення нової Закладки потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити буде здійснено повернення на первинну сторінку - Закладку успішно збережено.

Для того, щоб упевнитися що буде створена саме та Закладка, що потрібно і саме в тому вигляді, що потрібно.

Якщо вже відкрита форма для створення Закладки за допомогою Букмарклету.

Для переходу на форму попереднього перегляду нової Закладки потрібно натиснути на блакитну кнопку Створити.

У формі попереднього перегляду ви можете оцінити зовнішній вигляд створюваної Закладки.

Якщо потрібно повернутися до редагування створюваної Закладки натисніть сіру кнопку Відміна і ви повернетеся до форми створення Закладки за допомогою Букмарклету.

Щоб завершити процес створення нової Закладки потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити форма Букмарклету зникла - Закладку успішно збережено.

Для того, щоб упевнитися що за допомогою резервного варіанту Букмарклету буде створена саме та Закладка, що потрібно і саме в тому вигляді, що потрібно.

Якщо вже відкрита форма для створення Закладки за допомогою резервного варіанту Букмарклету.

Для переходу на форму попереднього перегляду нової Закладки потрібно натиснути на блакитну кнопку Створити.

У формі попереднього перегляду ви можете оцінити зовнішній вигляд створюваної Закладки.

Якщо потрібно повернутися до редагування створюваної Закладки натисніть сіру кнопку Відміна і ви повернетеся до форми створення Закладки c допомогою резервного варіанту Букмарклету.

Щоб завершити процес створення нової Закладки потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити буде здійснено повернення на первинну сторінку - Закладку успішно збережено.

Найбільш швидкий і зручний спосіб створення Нотатки, що містить цитату сторінки інтернет-сайту.

Існують і інші способи створення Нотаток:


Щоб, перебуваючи на вподобаній сторінці якого-небудь веб-сайту, ініціювати процес створення Нотатки за допомогою Букмарклету, потрібно:

1. На сторінці інтернет-сайту виділити потрібний фрагмент тексту, наприклад, адреса та телефони ресторану.

2. Натиснути посилання Букмарклету на панелі закладок браузера або іншим способом запустити Букмарклет на виконання.

У результаті буде відображена форма створення Закладки / Нотатки / Зображення, де, при необхідності, потрібно перейти на вкладку  Нотатки

У поля форми автоматично підставляється інформація з інтернет-сторінки, що переглядається:

 • У полі Текст підставляється раніше виділений текст і посилання на інтернет сторінку, де цитата була взята, наприклад, підставляються адреса, телефони та посилання на джерело. Якщо ніякого тексту раніше виділено не було - підставляється тільки посилання з інтернет адресою.
 • У полі Підпис підставляється заголовок інтернет-сторінки.

У полі Позначки, при необхідності, можна відзначити Нотатку однією або декількома Кольоровими мітками.

Рекомендуємо відзначати Кольоровими мітками виключно Нотатки, які постійно використовуються. Решту Нотаток можна буде без зусиль знаходити за допомогою відбору по текстовому фрагменту.

Можна попередньо переглянути яким чином Нотатка буде відображатися, для цього необхідно натиснути блакитну кнопку Перегляд.

Щоб завершити процес створення нової Нотатки потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити форма Букмарклету зникла - Нотатку успішно збережено.

Резервний варіант найбільш швидкого і зручного способу створення Нотатки, що містить цитату сторінки інтернет-сайту.

Існують і інші способи створення Нотаток:


Щоб, перебуваючи на вподобаній сторінці якого-небудь веб-сайту, ініціювати процес створення Нотатки за допомогою Букмарклету, потрібно:

1. На сторінці інтернет-сайту виділити потрібний фрагмент тексту, наприклад:

2. Натиснути посилання Букмарклету на панелі закладок браузера або іншим способом запустити Букмарклет на виконання.

У результаті буде відображена форма створення Закладки / Нотатки / Зображення, де, при необхідності, потрібно перейти на вкладку  Нотатки

У поля форми автоматично підставляється інформація з інтернет-сторінки, що переглядається:

 • У полі Текст підставляється раніше виділений текст і посилання на інтернет сторінку, де цитата була взята. Якщо ніякого тексту раніше виділено не було - підставляється тільки посилання з інтернет адресою.
 • У полі Підпис підставляється заголовок інтернет-сторінки.

У полі Позначки, при необхідності, можна відзначити Нотатку однією або декількома Кольоровими мітками.

Рекомендуємо відзначати Кольоровими мітками виключно Нотатки, які постійно використовуються. Решту Нотаток можна буде без зусиль знаходити за допомогою відбору по текстовому фрагменту.

Можна попередньо переглянути яким чином Нотатка буде відображатися, для цього необхідно натиснути блакитну кнопку Перегляд.

Щоб завершити процес створення нової Нотатки потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити буде здійснено повернення на первинну сторінку - Нотатку успішно збережено.

Для того, щоб упевнитися що буде створена саме та Нотатка, що потрібно і саме в тому вигляді, що потрібно.

Якщо вже відкрита форма для створення Нотатки за допомогою Букмарклету.

Для переходу на форму попереднього перегляду нової Нотатки потрібно натиснути на блакитну кнопку Створити.

У формі попереднього перегляду ви можете оцінити зовнішній вигляд створюваної Нотатки.

Якщо потрібно повернутися до редагування створюваної Нотатки натисніть сіру кнопку Відміна і ви повернетеся до форми створення Нотатки за допомогою Букмарклету.

Щоб завершити процес створення нової Нотатки потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити форма Букмарклету зникла - Нотатку успішно збережено.

Для того, щоб упевнитися що за допомогою резервного варіанту Букмарклету буде створена саме та Нотатка, що потрібно і саме в тому вигляді, що потрібно.

Якщо вже відкрита форма для створення Нотатки за допомогою резервного варіанту Букмарклету.

Для переходу на форму попереднього перегляду нової Нотатки потрібно натиснути на блакитну кнопку Створити.

У формі попереднього перегляду ви можете оцінити зовнішній вигляд створюваної Нотатки.

Якщо потрібно повернутися до редагування створюваної Нотатки натисніть сіру кнопку Відміна і ви повернетеся до форми створення Нотатки за допомогою резервного варіанту Букмарклету.

Щоб завершити процес створення нової Нотатки потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити буде здійснено повернення на первинну сторінку - Нотатку успішно збережено.

Найбільш швидкий і зручний спосіб створення Картинки містить фрагмент html-розПозначки, запозиченої на сторінці інтернет-сайту.

Існують і інші способи створення Картинок:


Щоб, перебуваючи на вподобаній сторінці якого-небудь веб-сайту, ініціювати процес створення Картинки за допомогою Букмарклету, потрібно:

1. На сторінці інтернет-сайту виділити потрібний мультимедіа-об'єкт (зображення, відео, другий візуальний об'єкт) html-код якого необхідно зберегти.

Можна нічого не виділяти, тоді сервіс самостійно обере найбільш відповідний для збереження об'єкт. наприклад, якщо на сторінці кілька зображень, то для збереження буде запропоновано найбільше за розміром і максимально розташоване по центру.

2. Натиснути посилання Букмарклету на панелі закладок браузера або іншим способом запустити Букмарклет на виконання.

У результаті буде відображена форма створення Закладки / Нотатки / Зобаження, де, при необхідності, потрібно перейти на вкладку  Картинки.

У поля форми автоматично підставляється інформація з інтернет-сторінки, що переглядається:

 • У полі Код підставляється:
  • html-код візуального об'єкта, раніше виділеного на поточній інтернет-сторінці;
  • якщо нічого виділено не було - html-код об'єкта найкращим чином вибире відповідний для збереження об’єкт в якості Картинки
 • У полі Підпис підставляється заголовок інтернет-сторінки. Ви можете додати в поле Підпис будь-який додатковий текст, щоб надалі спростити пошук інформації.

У полі Позначки, при необхідності, можна відзначити Картинку однією або декількома Кольоровими мітками.

Рекомендуємо відзначати Кольоровими мітками виключно Картинки, які постійно використовуються. Решту Зображень можна буде без зусиль знаходити за допомогою відбору по текстовому фрагменту.

Можна попередньо переглянути об’єкт таким чином Картинка буде відображатися, але для цього необхідно натиснути блакитну кнопку Перегляд.

Щоб завершити процес створення нового Зображення потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити форма Букмарклету зникла - Картинку успішно збережено.

Резервний варіант найбільш швидкого і зручного способу створення Картинки що містить фрагмент html-коду, запозиченого на сторінці інтернет-сайту.

Існують і інші способи створення Картинок:


Щоб, перебуваючи на вподобаній сторінці якого-небудь веб-сайту, ініціювати процес створення Картинки за допомогою Букмарклету, потрібно:

1. На сторінці інтернет-сайту виділити потрібний мультимедіа-об'єкт (зображення, відео, другий візуальний об'єкт) html-код якого необхідно зберегти.

2. Натиснути посилання Букмарклету на панелі закладок браузера або іншим способом запустити Букмарклет на виконання.

У результаті буде відображена форма створення Закладки / Нотатки / Зобаження, де, при необхідності, потрібно перейти на вкладку  Картинки.

У поля форми автоматично підставляється інформація з інтернет-сторінки, що переглядається:

 • У полі Код підставляється html-код візуального об'єкта, раніше виділеного на поточній інтернет-сторінці;
 • У полі Підпис підставляється заголовок інтернет-сторінки. Ви можете додати в поле Підпис будь-який додатковий текст, щоб надалі спростити пошук інформації.

У полі Позначки, при необхідності, можна відзначити Картинку однією або декількома Кольоровими мітками.

Рекомендуємо відзначати Кольоровими мітками виключно Картинки, які постійно використовуються. Решту Зображень можна буде без зусиль знаходити за допомогою відбору по текстовому фрагменту.

Можна попередньо переглянути об’єкт таким чином Картинка буде відображатися, але для цього необхідно натиснути блакитну кнопку Перегляд.

Щоб завершити процес створення нового Зображення потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити буде здійснено повернення на первинну сторінку - Картинку успішно збережено.

Для того, щоб упевнитися що буде створена саме та Картинка, що потрібно і саме в тому вигляді, що потрібно.

Попередній перегляд особливо актуальний саме для Малюнків, тому що доступ до ресурсів, розташованих на вилучених серверах, на які посилається html-розмітка може виявитися забороненим.

Завдяки попередньому перегляду з'являється можливість упевнитися, що Картинка виглядає так, як передбачається і, якщо вона інтерактивна, то і функціонує так, як потрібно.

Якщо вже відкрита форма для створення Картинки за допомогою Букмарклету.

Для переходу на форму попереднього перегляду нового Зображення потрібно натиснути на блакитну кнопку Створити.

У формі попереднього перегляду ви можете оцінити зовнішній вигляд створюваного Зображення.

При кліці по підпису створюваної Картинки (у нашому прикладі по рядку "Київ / Ресторан.UA") відкриється нове вікно браузера і ви можете переконатися в тому, що відкрилася саме та сторінка сайту, для якої ви збираєтеся створити Картинку.

Якщо потребується редагування створюваної Картинки, натисніть на сіру кнопку Відміна і ви повернетеся до форми створення Картинки за допомогою Букмарклету.

Щоб завершити процес створення нового Зображення потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити форма Букмарклету зникла - Картинку успішно збережено.

Для того, щоб упевнитися що за допомогою резервного варіанту Букмарклету буде створена саме та Картинка, що потрібно і саме в тому вигляді, що потрібно.

Попередній перегляд особливо актуальний саме для Малюнків, тому що доступ до ресурсів, розташованих на вилучених серверах, на які посилається html-розмітка може виявитися забороненим.

Завдяки попередньому перегляду з'являється можливість упевнитися, що Картинка виглядає так, як передбачається і, якщо вона інтерактивна, то і функціонує так, як потрібно.

Якщо вже відкрита форма для створення Картинки за допомогою резервного варіанту Букмарклету.

Для переходу на форму попереднього перегляду нового Зображення потрібно натиснути на блакитну кнопку Створити.

У формі попереднього перегляду ви можете оцінити зовнішній вигляд створюваного Зображення.

При кліці по підпису створюваної Картинки (у нашому прикладі по рядку "Київ / Ресторан.UA") відкриється нове вікно браузера і ви можете переконатися в тому, що відкрилася саме та сторінка сайту, для якої ви збираєтеся створити Картинку.

Якщо потребується редагування створюваної Картинки, натисніть на сіру кнопку Відміна і ви повернетеся до форми створення Картинки за допомогою резервного варіанту Букмарклету.

Щоб завершити процес створення нового Зображення потрібно натиснути на синю кнопку Створити. Якщо після натискання синьої кнопки Створити буде здійснено повернення на первинну сторінку - Картинку успішно збережено.